Організація прийому дітей до першого класу 2020-2021 н.р.

Спеціалізована загальноосвітня школа

I-ІІІ ступенів  №305 

з поглибленим вивченням

іноземної мови

буде проводити набір дітей у перші класи

з 3 квітня по 28 травня

Планується відкрити 5 класів за освітньою програмою  НУШ, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко.  

Додаткову інформацію  можна отримати за

тел. 564-84-41,

або в приймальні школи.


Перелік документів,  які  потрібно мати

при вступі до 1 класу:

 

1) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документа);

 2) медична довідка № 086-1/о;

 3) копія документа, що підтверджує місце проживання  або перебування дитини чи одного з її батьків на території обслуговування (під час подання копії пред’являється оригінал документа);


                         Графік прийому дітей до 1 класу.

             Місце проведення: каб.4-А,4-В  (ІІ пов., молодша школа)

 

Дата проведення

День тижня

Час

Члени приймальної комісії

03.04.2020

П’ятниця

15:00-17:30

Шаховець І.А, Бондаренко М.В.,

 Невойт Ю.Л., Замрій О.С.

06.04.2020

Понеділок

15:00-17:30

Шаховець І.А, Бондаренко М.В.,

 Невойт Ю.Л., Замрій О.С.

07.04.2020

Вівторок

15:00-17:30

Шаховець І.А, Бондаренко М.В.,

Невойт Ю.Л., Замрій О.С.

08.04.2020

Середа

15:00-17:30

Шаховець І.А, Бондаренко М.В.,

 Невойт Ю.Л., Замрій О.С.

09.04.2020

Четвер

15:00-17:30

Шаховець І.А, Бондаренко М.В.,

 Невойт Ю.Л., Замрій О.С.

11.04.2020

Субота

11.00-14.00

Шаховець І.А.

13.04.2020

Понеділок

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

15.04.2020

Середа

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

16.04.2020

Четвер

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

18.04.2020

Субота

11.00-14.00

Бондаренко М.В.

22.04.2020

Середа

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

23.04.2020

Четвер

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

25.04.2020

Субота

11.00-14.00

Невойт Ю.Л.

28.04.2020

Вівторок

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

30.04.2020

Четвер

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

05.05.2020

Вівторок

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

07.05.2020

Четвер

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

12.05.2020

Вівторок

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

14.05.2020

Четвер

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

16.05.2020

Субота

11.00-14.00

Замрій О.С.

19.05.2020

Вівторок

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

21.05.2020

Четвер

15:00-17:30

Шаховець І.А., Невойт Ю.Л.

23.05.2020

Субота

11.00-14.00

Шаховець І.А.

26.05.2020

Вівторок

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.

28.05.2020

Четвер

15:00-17:30

Бондаренко М.В., Замрій О.С.