Організація прийому дітей до першого класу 2019-2020 н.р.

   Оголошення! 

Спеціалізована школа I-ІІІ ступенів  №305  

з поглибленим вивченням іноземної мови

буде проводити набір дітей у перші класи

з 4 квітня по 31 травня

Планується відкрити 4 класи за освітньою програмою  НУШ, розробленою під керівництвом       О.Я. Савченко

                                Додаткову інформацію  можна отримати за

тел. 564-84-41або в приймальні школи.


Перелік документів,  які  потрібно мати

при вступі до 1 класу:

 

1) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документа);

 2)  оригінал медичної довідка ;

3) копія документа, що підтверджує місце проживання або перебування дитини чи одного з її батьків на території обслуговування (під час подання копії пред’являється оригінал документа);


Графік

прийому дітей до 1 класу.

Місце проведення: каб.4-Б,4-В  (І пов., молодша школа)


Дата проведення

День тижня

Час

Члени приймальної комісії

04.04.2019

Четвер

15:00-17:30

Ухарська О.К.,Ткаченко К.В., Тарасенко Л.В.,Дробнова С.А.

05.04.2019

П’ятниця

15:00-17:30

Ухарська О.К.,Ткаченко К.В., Тарасенко Л.В.,Казімко Я.Ю.

09.04.2019

Вівторок

15:00-17:30

Дробнова С.А., Казімко Я.Ю.

11.04.2019

Четвер

15:00-17:30

Тарасенко К.В., Ухарська О.К.

13.04.2019

Субота

11.00-14.00

Ткаченко К.В.

16.04.2019

Вівторок

15:00-17:30

Дробнова С.А., Казімко Я.Ю.

18.04.2019

Четвер

15:00-17:30

Тарасенко Л.В.,Ухарська О.К.

20.04.2019

Субота

11.00-14.00

Ткаченко  К.В.

23.04.2019

Вівторок

15:00-17:30

Дробнова С.А., Казімко Я.Ю.

25.04.2019

Четвер

15:00-17:30

Тарасенко Л.В.,Ухарська О.К.

02.05.2019

Четвер

15:00-17:30

Тарасенко Л.В.,Ухарська О.К.

07.05.2019

Вівторок

15:00-17:30

Дробнова С.А.,Казімко Я.Ю.

11.05.2019

Субота

11.00-14.00

Ткаченко К.В.

14.05.2019

Вівторок

15:00-17:30

Дробнова С.А., Казімко Я.Ю.

16.05.2019

Четвер

15:00-17:30

Тарасенко Л.В.,Ухарська О.К.

18.05.2019

Субота

11.00-14.00

Ткаченко К.В.

21.05.2019

Вівторок

15:00-17:30

Корінчук О.А., Невойт Ю.Л.

23.05.2019

Четвер

15:00-17:30

Руденко В.О., Безкровна А.В.

25.05.2019

Субота

11.00-14.00

Шаховець І.А.

28.05.2019

Вівторок

15:00-17:30

Клименчук В.П., Братусь О.В.