Організація прийому дітей до першого класу 2019-2020 н.р.

Список учнів зарахованих до першого класу на 2019-2020 н.р.

1.     Аветісян Ксенія

2.     Андріанов Артем

3.     Бабич Олександр

4.     Балабей Анна-Марія

5.     Березан Вероніка

6.     Бойко Варвара

7.     Бориско Вадим

8.     Васильєв Володимир

9.     Вдовиченко Анна

10.                       Веренич Аліса

11.                       Веренич Михайло

12.                       Верещак Олександр

13.                       Вовк Кароліна

14.                       Волошина Вікторія

15.                       Гарафілян Марк

16.                       Глитень Олександр

17.                       Гончар Кірілл

18.                       Горох Кирило

19.                       Грабовик Ярослав

20.                       Гуленко Марія

21.                       Гуленко Михайло

22.                       Данько Тімур

23.                       Дема Елла

24.                       Демидова Олександра

25.                       Демченко Артем

26.                       Дивак Софія

27.                       Доброван Ярина

28.                       Довгалюк Дмитро

29.                       Догаєв Степан

30.                       Дрозд Анастасія

31.                       Дрозд Ксенія

32.                       Дюндик Георгій

33.                       Єременко Дмитро

34.                       Жабін Федір

35.                       Желябін Нікіта

36.                       Жукова Єлизавета

37.                       Зайченко Олексій

38.                       Зоря Ілля

39.                       Ісаєнко Поліна

40.                       Казімко Тетяна

41.                       Калініченко Ангіліна

42.                       Кваско Анастасія

43.                       Кириленко Данило

44.                       Кисельова Вікторія

45.                       Кисла Єлизавета

46.                       Кібець Поліна

47.                       Кіндра Дар'я

48.                       Кіндра Ольга

49.                       Клевцов Кіріл

50.                       Книженко Роман 

51.                       Ковалевська Дар’я

52.                       Коваленко Анастасія

53.                       Ковальчук Андрій

54.                       Ковальчук Анна

55.                       Ковтун Даніїл

56.                       Козинець Віра

57.                       Кононенко Валерія

58.                       Короткоручко Михайло

59.                       Коцар Тихон

60.                       Кошман Богдан

61.                       Кузьменко Ілай

62.                       Кузьменко Камілла

63.                       Куковицька Яна

64.                       Куліш Владислав

65.                       Куценко Сніжана

66.                       Лисенко Нікіта

67.                       Лисун Ілона

68.                       Литвинюк Костянтин

69.                       Луценко Арсеній

70.                       Любов Ігор

71.                       Максимчук Евеліна

72.                       Максюта Олег

73.                       Мамзін Ярослав

74.                       Марченко Софія

75.                       Матющенко Андрій

76.                       Медведенко Микола

77.                       Мельник Вероніка

78.                       Мельник Тимофій

79.                       Миколаєнко Сергій

80.                       Мироненко Максим

81.                        Місніченко Арсеній

82.                       Міценко Олексій

83.                       Мороз Дар’я

84.                       Москаленко Марія

85.                       Неділько Василина

86.                       Нечипорук Артем

87.                       Ніколаєва Катерина

88.                       Новрузова Софія

89.                       Олійник Олександр

90.                       Пелипенко Каріна

91.                       Петренко Назар

92.                       Петров Семен

93.                       Підопригора  Ігор

94.                       Посудевська Анна

95.                       Приймак Кірілл

96.                       Резниченко Вікторія

97.                       Рись Тимур

98.                       Рожкова Майя

99.                       Рудич Домініка

100.                  Рудич Марк

101.                  Рудницька Вероніка

102.                  Савенко Анастасія

103.                  Савицька Кіра

104.                  Савченко Анастасія

105.                  Саранюк Ілля

106.                  Середенко Катерина

107.                  Силко Злата

108.                  Синельник Назар

109.                  Слюбик Вероніка 

110.                  Соболєва Поліна

111.                  Станішевський Роман

112.                  Сторчак Володимир

113.                  Стратонович Анастасія

114.                  Стрельковський Кіріл

115.                  Сук Михайло

116.                  Сушко Даніїл

117.                  Тарасенко Артем

118.                  Тарасов Єгор

119.                  Тимченко Матвій

120.                  Тичинська Аріна

121.                  Трохимчук Петро

122.                  Усенко Олександр

123.                  Ухарська Марія

124.                  Федоришин Володимир

125.                  Фесенко Валентин

126.                  Хоменко Вероніка

127.                  Цимбалюк Олександра

128.                  Чередник Захар

129.                  Чередніченко Назар

130.                  Черненко Олексій

131.                  Шевченко Марія

132.                  Шеремент Аліса

133.                  Шлапак Анна

134.                  Шпирка Вероніка

135.                  Юзва Максим

136.                  Яньков Ярослав

                        

 Вільних місць немає. 

Збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 18.06.2019 року о 15:00 в актовій залі.