ШКІЛЬНІ НОВИНИ

 

 • Лілія Гриневич: З 1 вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами Щоб забезпечити нову якість української освіти ще до запуску Нової української школи, Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило  навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації  для вчителів ...
  Опубліковано·25 лип. 2016 р., 03:15 Вадим Разумов
 • ІНАУ проводить конкурс на кращий веб-сайт ІНАУ проводить конкурс на кращий веб-сайтІнтернет Асоціація України проводить 4-й Конкурс на кращий веб-сайт серед українських навчальних закладів. Підбиття підсумків відбудеться у березні 2014.Заявки разом ...
  Опубліковано·11 лют. 2014 р., 02:45 Вадим Разумов
 • Телесеріал "Поцілунок" знятий на території нашої школи. Телесеріал "Поцілунок" який транслюється зараз на телеканалі Україна знятий на території нашої школи, епізоди серіалу з відомими російськими та українськими акторами на тлі нашої улюбленої школи.
  Опубліковано·1 жовт. 2013 р., 01:51 Вадим Разумов
 • День знаний в 305 школе 1.09.2013г. 1 сентября 2013 года в 305 школе прошел День знаний! Как все заметили в школе начался настоящих бум первоклассников.Первых классов набрано аж четыре.Это говорит только о том,что ...
  Опубліковано·3 вер. 2013 р., 02:07 Вадим Разумов
 • Участь наших школярів на обласному рівні Наши школьники  из 3-б класса получили новый комплект наград за участие в UNI DREAM CUP 2013 где они выступили за Динамо Киев U-9.Интересно заметить что этот турнир ...
  Опубліковано·18 лип. 2016 р., 06:36 Вадим Разумов
Відображаються 1 - 5 із 53 записів. Переглянути більше »
Офіційний сайт школи.
Кому і навіщо він потрібен?
Шановні колеги!
Незважаючи на те, що на сьогоднішній день практично кожна школа має свій власний сайт (офіційний сайт школи), питання про його необхідність і, як наслідок, призначення, залишається відкритим.


Тут зібрані роздуми над наступними питаннями:
1. Чи потрібен освітній установі власний офіційний шкільний сайт і чому?
2. Хто приймає (або потенційно може прийняти) участь у створенні шкільного сайту? Чому, і чого це сприяє (може сприяти)?
3. Які матеріали Ви хотіли б бачити на своєму шкільному сайті?
4. Яким Ви бачите свою участь у наповненні змісту сайту школи?

Щоб зробити якісний офіційний сайт школи потрібно:
• час,
• гроші для вчителя інформатики або іншого фахівця,
• активна робота всього колективу в наданні ресурсів,
• бажання школярів і вчителів підтримувати шкільний сайт. А це теж час і гроші.
Ентузіазм - справа хороша, але будь-яка якісна робота повинна бути гідно оцінена. Інформатики з цієї точки зору народ кілька защемлений. То їх змушують документи шкільні друкувати, то недбайливі комп'ютер користувачі щось напортачат і треба виправляти, то систему перевстановити, то інтернет налаштувати, то шкільний сайт робити, то комусь фільм включити. Але ж інформатик такий самий вчитель, як і всі інші. Адже математика ж ніхто не змушує локальну мережу встановлювати або сайт школи робити. чому це має робити інформатик? Тому, що з комп'ютерами працює?
1. Сайт школи, однозначно, потрібен. Тому що це актуально, сучасно, в дусі часу.
2. Безпосередньо адміністрація школи, творча група педагогів і учнів, заст. директора з ІКТ, спеціаліст по WEB - дизайну, редактор.
3. Розділи: Нормативно-правова база ОУ, літопис школи, новини шкільного співтовариства, перспективні плани розвитку ОУ, педагогічний склад, адміністрація ОУ, навчально-методична робота, виховна робота, фотоархів школи, сторінка "Випускники", конкурси, спільноти, блоги, форуми.
4. Відповідати за наповнення конкретного розділу шкільного сайту. Відповідала мікрогрупах 1: Губіна, Ульянова, Мусіна, Долгорукова, Гордєєв, Смирнов.
1. Так, я впевнена, що нашій школі потрібен офіційний сайт школи. Кількість учнів у нашій школі з кожним роком зменшується і за якістю навчання школа втрачає позиції з деяких дисциплін.
2. Взяти участь у створенні шкільного сайту може координаційна рада творчих вчителів, дизайнер (вчитель ІЗО), фотограф, адміністрація і, природно. керівник ОУ. Сайт школи дасть більш детальну інформацію про школу, педагогічний колектив і можливість батькам зробити вибір школи і профілю для своєї дитини.
3. На своєму шкільному сайті мені хотілося б бачити всю інформацію про вчителів, їх професійному зростанні, учнів та їх успіхи, фоторрепортажі з місць події, сотруднічесто з іншими ОУ, коледжами та ВНЗ і т.д.
4. Моя участь в створенні сайту школи я бачу в дизайнерському оформленні.
1. Нашому ліцею сайт дуже потрібний, але на сьогоднішній день його у нас немає.
2. Він необхідний для підвищення іміджу самого ліцею. Для того щоб наші випускники могли отримувати інформацію про життя ліцею. Наші батьки були б в курсі подій.
3. Сказати про те що повинно бути на сайті ліцею зараз важко. Напевно сторінка про досягнення, репортажі про життя малюків і старшокласників. Успіхи вчителів.
4. Свою участь я бачу в тому, що я як заступник з НВР володію всією інформацією в ліцеї. Починаючи з історії освіти ліцею до сьогоднішнього дня.
1. Батькам - вільний доступ до інформації, можливість вибору школи для своєї дитини.
2. Необхідно творчість, ініціатива.
3. Фоторепортаж школи, повна інформація про ОУ як в процесі навчання, так і у виховній роботі.
4. Інформаційні ресурси.
1. Офіційний сайт школи безумовно необхідний сьогодні кожній школі. Це свого роду візитна картка установи, що працює на імідж установи.
2. Приймати участь в створенні сайту школи повинна ініціативна група, що включає вчителя інформатики (в ідеалі заступник директора з ІКТ), заступники директора з навчальної та виховної роботи, директор, педагоги, які навчаються. Доцільно закріпити за кожним розділом відповідального за систематичне оновлення матеріалів розділів сайту школи, серед яких можуть бути зацікавлені педагоги. Адміністрація повинна стимулювати даних педагогів.
3. Життя школи, друзі і партнери, поради батькам, офіціоз (установчі документи установи), ними пишається школа (видатні учні та випускники), розклад, фоторепортажі.
4. По можливості пряме, але більшою мірою контролю за змістом і оновлюваність матеріалу.
1. Так, звичайно, офіційний сайт школи школі потрібен.
2. У створенні сайту школи можуть взяти участь як навчаються (наприклад, провести серед них конкурс на кращий офіційний сайт школи), так і всі зацікавлені вчителі та адміністрація. Це може сприяти взаємодії з іншими школами, батьками, підніме імідж школи.
3. На своєму офіційному сайті школи ми б хотіли бачити такі матеріали, як методичні рекомендації педагогам, консультації психолога та соціального педагога батькам, сторінку директора і т.д.
4. Як директор школи, я бачу себе в ролі організатора, куратора цього проекту і як відповідального за свою сторінку.
1. Офіційний сайт школи потрібен для популяризації школи ..
2. Всі, хто має хоч якесь відношення до школи: батьки, адміністрація школи, творчі групи педагогів, учні, мережевий адміністратор, випускники. Це сприяє розширенню кола інформації, вносить свої елементи бачення.
3. Літопис школи (архів), новини, події, плани розвитку, шкільний колектив (педагогічний склад, адміністрація ОУ, навчально-допоміжний персонал), навчально-методична робота, виховна робота, "Випускники", конкурси, спільноти, форуми, сторінку для батьків, поради фахівців.
4. Контроль, в міру можливості - надання нових матеріалів, стимулювання роботи відповідальних осіб.
Офіційний сайт школи потрібен, хоча б для того, щоб про школу знали! http://www.proshkolu.ru/ дуже цікавий сайт. А ще, що б брали участь випускники, ділилися своїми новинами. А так же створити методичну скарбничку для обміну досвідом. Розповідати про досягнення своїх учнів. Брати участь у педагогічних форумах. Ділитися новаторськими ідеями. І ще багатьом, багатьом, багатьом ...
1. Офіційний сайт школи безсумнівно потрібен-це необхідність, продиктована часом.
2. Потрібне бажання, творчість, ініціатива адміністрації та педагогів школи. Ентузіазм і професіоналізм відповідального за шкільний сайт школи та творчої групи педагогів і випускників школи.
3. Історія розвитку школи (літопис), фотохроніка позакласних заходів, історія музею, рада фахівців школи батькам, форуми і багато ін
4. Інформаційний ресурс