Вітання Дмитра Табачника з нагоди закінчення 2011/2012 навчального року

опубліковано 25 трав. 2012 р., 06:33 Вадим Разумов
Дорогі школярі! Шановні педагоги!

Закінчення кожного навчального року – це завершення певного періоду життя кожного з нас. Цей день сповнений випробувань і хвилювання, але ми всі можемо згадати й щасливі хвилини успіхів і звершень.

Для кожної людини шкільні роки є періодом становлення характеру, розуміння основ поведінки в колективі і суспільстві. Саме у школі ми знаходимо перших і можливо найдорожчих друзів на все життя, у школі визначаємося зі своїми уподобаннями та пріоритетами.

Немає такої дорослої людини, яка б із теплим сумом і щемом у душі не згадувала свої шкільні роки, бо це дійсно найкращий вік – дорослішання, вибір своєї майбутньої професії, спілкування із друзями, перші спроби пояснити і аргументувати свої думки.

Дорогі вчителі! Дякую вам всім за терпіння, наполегливу працю, віру у реформи, які розпочато й обов’язково мають сприяти підвищенню якості нашої української освіти, підняттю її престижу у світі.

За соціологічними дослідженнями, за ступенем довіри у суспільстві постать учителя посідає одне з перших місць. Це високе визнання такої нелегкої професії педагога, що означає не лише вклад учителів у майбутнє нашої держави, а засвідчує необхідність особливої уваги до вчителя як до ідеолога і наставника молоді. Бо найцінніший скарб нації, її майбутнє – це діти, наші учні, які отримують на все подальше життя саме ті знання, уміння та навички, які закладені вихователями і вчителями.

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди завершення навчального року. Бажаю весело провести канікули, гарного відпочинку – проте, не забувати про книжку. Зичу всім учням, педагогам, батькам здоров’я, здійснення мрій і сподівань, впевненості у прийдешньому дні, віри в українську освіту.