Відбулася нарада щодо моніторингового дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти

опубліковано 4 бер. 2012 р., 03:02 Вадим Разумов

Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 1 березня 2012 року о 10.00 у приміщенні Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка проведено нараду щодо моніторингового дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти. У заході взяли участь координатори з всіх областей України.

У вступному слові начальник відділення моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олена Патрикеєва ознайомила присутніх із метою та завданнями дослідження, термінами та методикою проведення ІІ етапу моніторингового дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти. На актуальності проведення цього моніторингового дослідження наголосила головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Олена Хоменко.

Начальник відділу науково-методичного забезпечення моніторингових досліджень ІІТЗО Ольга Флярковська ознайомила учасників засідання з результатами І етапу моніторингового дослідження та інструментарієм ІІ етапу моніторингового дослідження.

Учасники наради детально обговорили завдання дослідження, зміст запитань, внесли пропозиції та доповнення до опитувальників на ІІ етап моніторингового дослідження, обмінялися думками та досвідом.

За активну участь, творчий підхід до поставлених завдань в організації та проведенні І етапу моніторингового дослідження відзначено та нагороджено координаторів таких областей: Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Вінницької, Кіровоградської, а також м. Севастополь.

Comments