У Києві відбувся "Олімпійський урок", присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні

опубліковано 10 вер. 2012 р., 01:30 Вадим Разумов
8 вересня 2012 року у Києві на Майдані Незалежності стартувала традиційна загальнонаціональна акціяМіністерства освіти і науки, молоді та спорту, Державної служби молоді та спорту та Національного олімпійського комітету України – Всеукраїнський олімпійський урок, приурочений до Дня фізичної культури і спорту в Україні.

У заході взяли участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Павло Костенко та інші.

З нагоди великого спортивного свята центр Києва перетворився на спортивний майданчик, де були представлені олімпійські та неолімпійські види спорту.

Кожний бажаючий мав змогу подивитися показові виступи та тренування юних спортсменів, спробувати власні сили в улюбленому виді спорту під керівництвом досвідчених тренерів, стати учасником естафет, спортивних і творчих конкурсів та олімпійських вікторин, а також поспілкуватися з провідними українськими спортсменами.

Стартувавши 8 вересня в Києві, Олімпійський урок розпочав свою ходу містами та селами регіонів, де завітає до шкіл та вузів, спортивних майданчиків різних організацій.

У рамках свята в багатьох містах України відбудуться конкурси, вікторини, змагання, спортивно-масові заходи.

Comments