Спорт – це наше життя!

опубліковано 2 бер. 2012 р., 08:50 Вадим Разумов

Саме під таким девізом сьогодні у середній загальноосвітній школі № 151 м. Києва відбулася зустріч учнів 4-5 класів зі спортсменами-важкоатлетами, які завітали до навчального закладу.

Видатні тренери з Федерації важкої атлетики України – Денис та Світлана Готфрід, Олег Поляков, Сергій Петриченко, Павло Пастух – залюбки поспілкувалися з дітьми, нагородили кращих за малюнки на тему спорту, а молоді спортсменки Надія Чибісова, Світлана Гурінова та Ганна Поняшина показовими виступами заохотили учнів займатися спортом.

Тренер-масажист збірної команди України з важкої атлетики Сергій Петриченко привітав присутніх від імені Федерації.

Дворазовий чемпіон світу з важкої атлетики, срібний призер Олімпійських ігор Денис Готфрід зазначив, що «спорт не псує красу, а навпаки її покращує. Спорт у житті вам знадобиться, а можливо і дасть професію. Кожен з вас може домогтися слави, стати відомим».

Також  чемпіонка Європи з боротьби самбо, призерка світу з боротьби дзюдо Світлана Готфрід провела з учнями цікаві конкурси, за які всі отримали подарунки.

Проте тренери та спортсмени завітали до учнів не лише для показових виступів, а й щоб привернути увагу громадськості до проблеми, яка існує в школі. Річ у тім, що загальноосвітній навчальний заклад № 151, який знаходиться у центрі селища Чапаєвка, на узбіччі Столичного шосе, серед соснового лісу, збудований ще у 1959 році. Зараз дітвора навчається у новій будівлі, відкритій у 1999 році. Проте в школі зовсім немає спортивного залу. Діти влітку займаються фізичною культурою на подвір’ї, а взимку – у непристосованому до занять звичайному класі.

Незважаючи на всі незручності, діти залюбки займаються спортом, а після показових виступів спортсменок, ще й виявили бажання записатися на секції до тренерів. Це в черговий раз доводить, що спорт – це наше життя!