Щоденник.ua шукає юних гуру ІТ

опубліковано 7 лют. 2013 р., 07:05 Вадим Разумов   [ оновлено 28 лют. 2013 р., 00:26 ]

«Щоденник.ua» шукає юних гуру ІТ

З 1 по 24 лютого Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводить відкритий конкурс з інформаційних технологій серед учнівської молоді міста Києва. Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua» виступила організаційним партнером конкурсу і запрошує школярів приєднатися до захоплюючих змагань!

Основною метою конкурсу є підтримка обдарованих дітей та формування молодіжного кадрового резерву Києва, а також реалізація державної політики в сфері розвитку Інформаційних технологій.

Конкурс є відкритим, тобто в ньому можуть брати участь як учні  шкіл / ліцеїв / гімназій, так і представники спеціалізованих позашкільних закладів віком до 18 років включно.

Навчальний заклад може бути представлений як індивідуально, так і групою для участі у командній першості. Команда-переможець отримує грамоту та кубок кращого навчального закладу м. Києва з Інформаційних технологій на 2013 рік.

Учасники-переможці нагороджуються призами Департаменту освіти і науки, сім'ї та молоді КМДА та освітньої мережі «Щоденник.ua».

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

1. Краща презентація;

2. Краща програмна розробка;

3. Статична 2D графіка;

4. Статична 3D графіка;

5. 2D-анімація;

6. 3D-анімація;

7. Кращий веб-сайт;

8. Краща комп’ютерна гра;

9. Відеомонтаж;

10. Олімпіада програмістів.

Змагання розділено на 2 тури. Перший тур – заочний, другий тур – очний та проводиться на базі Київського палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) та Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Солом’янського району м. Києва.

Крім того, на «Щоденник.uа» відкрито спільноту «ІТ-арена», де учасники матимуть можливість в онлайн-режимі обговорити між собою деталі та задати питання організаторам.

Юні програмісти, запрошуємо вас до участі!