Рада ректорів Одеського регіону розділила позицію харківських колег, підтримавши Дмитра Табачника

опубліковано 2 бер. 2012 р., 08:48 Вадим Разумов

29 лютого ректори вищих навчальних закладів Одеського регіону звернулися до депутатського корпусу обласного Ради з проханням відреагувати на абсурдну вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

«Ми рішуче спростовуємо вимогу Львівської обласної ради як політично ангажовану, таку, що базуєтьс на абсурдних звинуваченнях, та не віддзеркалює позицію більшості освітян України та абсолютної більшості науково-педагогічних працівників та студентства ВНЗ Одеського регіону. Цей крок Львівської обласної ради є черговим етапом компанії окремих сил по дискредитації Д.В. Табачника та Міністерства в цілому. Тому ми не можемо стояти осторонь». Члени Ради ректорів зазначають, що освітяни Одещини підтримують діяльність Міністра Д. В. Табачника та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, спрямовану на відродження вітчизняної освіти в складних економічних умовах, розвиток вищої школи та студентського самоврядування.

Звернення ректорів Одеських вищих навчальних закладів 1 березня було підтримано постійною комісією Одеської обласної Ради з питань освіти, наукової діяльності, молоді та спорту та учасниками розширеної підсумкової колегії Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Рада ректорів вищих навчальних закладів  III-IV рівнів акредитації Одеського регіону

Comments