На Волині визначився переможець ЄВРО-2012

опубліковано 12 квіт. 2012 р., 08:24 Вадим Разумов
Сьогодні 12 квітня 2012 року у древньому граді Володимирі, на центральній спортивній арені міста, завершився П обласний етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.

До позитивних здобутків організаторів цього заходу слід віднести те, що змагання відбулися у цікавій і безкомпромісній боротьбі, не формально, а в практичній площині, що викликало позитивні емоції з боку учнів та вчителів-практиків.

З приємністю хочеться відзначити, що на І етапі Кубку в містах і районах області взяли участь 320 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів із загальним числом учасників 5760 учнів.

Право захищати честь міст і районів вибороли 20 кращих шкільних команд, які змагалися у 5 зонах. За підсумками зональних змагань сформувалася півфінальна група команд, до якої увійшли Любешівський НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Павлівка Іваничівського району, НВК-гімназія смт. Стара Вижівка, ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 м. Луцька та Володимир-Волинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». На фінальному етапі зустрілись команди ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 м. Луцька та господарі змагань. Лише за допомогою 11-метрових ударів визначився переможець ІІ обласного етапу, це команда Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», яка представлятиме Волинь на Всеукраїнському етапі Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Хомич і віце-президент Федерації футболу Волині Олександр Жуматій вручили переможцям Кубок Євро-2012, а всім спортсменам та вчителям дипломи і медалі від організаторів заходу.