МОНмолодьспорту разом з громадськістю обговорили питання освіти дітей з інвалідністю

опубліковано 4 бер. 2012 р., 03:04 Вадим Разумов

1-2 березня 2012 року департаментом загальної середньої та дошкільної освіти спільно з Національною Асамблеєю інвалідів України, Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» проведено семінар «Міжвідомчий підхід до формування соціальної політики у сфері освіти дітей з інвалідністю» в рамках українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

У семінарі взяли участь спеціалісти управлінь освітою з питань інклюзивного навчання, управлінь соціального захисту населення, представники Мінрегіонбуду та завідуючі обласними психолого-медико-педагогічними консультаціями.

Мета проведення семінару – вироблення стратегії міжвідомчої взаємодії у впровадженні інклюзивного навчання та формуванні громадської думки стосовно дітей з інвалідністю.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів В.М. Сушкевич, який наголосив на важливості формування державної політики щодо людей з інвалідністю та виробленні спільної стратегії у запровадженні інклюзивного навчання та налагодженні міжвідомчої співпраці у регіонах.