ЄВРО-2012 популярне серед школярів Волині

опубліковано 4 квіт. 2012 р., 05:40 Вадим Разумов
На Волині проведено процедуру жеребкування ІІ обласного етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012, який відбудеться з 8 до 9 квітня 2012 року у районних центрах Волинської області смт. Іваничі, Стара Вижівка, Любешів, Турійськ та місті Рожище.

Жеребкування відбулося в урочистій обстановці у прес-центрі футбольного клубу «Волинь» (м. Луцьк) за участю начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Олександра Хомича; головного тренера футбольної команди «Волинь» (м. Луцьк), заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України, колишнього гравця флагмана Українського футболу команди «Динамо» Київ Анатолія Дем’яненка;

віце-президента футбольного клубу «Волинь», майстра спорту, заслуженого тренера України Анатолія Савчука; Чемпіона Паролімпійських ігор, заслуженого майстра спорту з футболу Андрія Розтоки; виконавчого директора Федерації футболу Волині Ігора Безуглого.

До позитивних здобутків Всеукраїнського оргкомітету, організаторів заходу, слід віднести те, що змагання відбуваються не формально, а в практичній площині, що викликає позитивні емоції з боку учнів та вчителів-практиків.

З приємністю хочеться відзначити, що на І етапі Кубку в містах і районах області взяли участь 320 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів із загальним числом учасників 5760 учнів.

Право захищати честь міст і районів вибороли 20 кращих шкільних команд, які змагатимуться у 5 зонах. За підсумками зональних змагань сформується фінальна група команд, в якій визначиться переможець ІІ обласного етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.