Дорогі жінки!

опубліковано 8 бер. 2012 р., 00:58 Вадим Разумов

Радію можливості сердечно привітати вас із святом жіночності, краси та ніжності – Днем 8 Березня! Весна завжди приносить із собою диво – диво оновлення, розквіту та яскравих кольорів. Й недаремно саме жінкам присвячене це весняне свято – як втілення віри у відродження краси у світі.

Німецький класик Готхольд Лессінг назвав жінку зразковим витвором Всесвіту. І всі чоловіки погодяться із ним - адже ви, дорогі жінки, є найчарівнішими світилами на небосхилі нашого життя.

Любі жінки, це ви прикрашаєте собою весну. Це сяйво вашої любові та доброти освітлює наші серця. Тож нехай промені уваги усіх чоловіків зігрівають вас у будь-яку пору року, адже саме завдяки вам цей світ стає кращим.

Нехай у вашому домі лунає веселий сміх, іскряться любов’ю очі рідних та близьких, зігрівають теплі слова, а ваші бажання здійснюються з казковою швидкістю!

Спасибі вам за вашу невичерпну енергію та оптимізм. За бездоганний професіоналізм і високу майстерність. За глибоку мудрість та безмежне терпіння. Хочеться побажати, щоб усі ваші найсміливіші плани реалізувалися, а заповітні мрії – втілилися!

Нехай у цей весняний день у ваше життя постукає яскраве, незабутнє свято – свято кохання, сонця та щасливих усмішок!

 

З найкращими побажаннями,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту                                             Дмитро Табачник

Comments