Держінспекторами вилучено 6000 контрафактних дисків

опубліковано 2 бер. 2012 р., 08:45 Вадим Разумов

Протягом лютого 2012 року державними інспекторами з питань інтелектуальної власності проводилися щотижневі перевірки суб’єктів господарювання та фізичних осіб на ринку ”Петрівка” . 

Державна служба інтелектуальної власності України на постійній основі здійснює заходи по вилученню контрафактних примірників аудіо – відеопродукції на дисках для лазерних систем зчитування. 

Особлива увага приділяється місцям скупчення незаконних продаж такої продукції, а саме: ринкам, зокрема, ринку ”Петрівка”. Так, протягом лютого

2012 року державними інспекторами з питань інтелектуальної власності проводилися щотижневі перевірки на ринку ”Петрівка” суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які незаконно розповсюджували об’єкти права інтелектуальної власності на дисках для лазерних систем зчитування. За результатами перевірок вилучено майже 6 000 контрафактних примірників на суму майже 100 000 грн. Відносно правопорушників складено та направлено до суду протоколи про адміністративні правопорушення. 

Одним із пріоритетних напрямів роботи державних інспекторів залишається просвітницька діяльність та роз’яснювальна робота, спрямована на профілактику та запобігання правопорушень у сфері інтелектуальної власності.

За вказаний період працівники Державної служби взяли участь у засіданні декількох круглих столів з представниками бізнесу, які використовують об’єкти авторського права і суміжних прав в процесі комерційної діяльності. 

Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

Comments