Борис Жебровський зустрівся з учнями шкіл Києва, Москви та Мінська

опубліковано 29 бер. 2012 р., 05:12 Вадим Разумов

Днями відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з членами Міжнародного клубу-79 – учнями, директорами та вчителями шкіл № 79 міст Києва, Москви (Російська Федерація), Мінська (Республіка Білорусь).

Клуб створений у 2007 році з метою розвитку міжнародного молодіжного співробітництва, зміцнення інтернаціональних зв’язків та знайомства учнів з історією, культурою та системою освіти зарубіжних країн. Уже стало традицією для Ліцею інформаційних технологій № 79 Печерського району м. Києва приймати гостей з Російської Федерації та Республіки Білорусь на черговому Міжнародному фестивалі «Співдружність».

Під час зустрічі обговорили питання щодо систем освіти трьох дружніх держав. Заступник Міністра Борис Жебровський зазначив, що на сьогодні двома стовпами освіти в Україні є вільне володіння іноземними мовами та ІКТ. «Якщо ставити високу планку, знаходяться можливості для досягнення кращих результатів», - сказав заступник Міністра.

Тепла, невимушена атмосфера зустрічі сприяла народженню багатьох ідей, а саме: розширення географії Фестивалю, організації літніх таборів, створення Європейської віртуальної Академії Наук, проведення міжнародних on-line олімпіад, і, звичайно, подальший розвиток унікального експериментального проекту, оригінальної ідеї – міжнародного українсько-російського класу, договір про створення якого був підписаний 16 вересня 2011 року в рамках проведення Днів освіти і науки України в Російській Федерації.

«Спільний клас Москви та Києва з часом можна буде назвати першим європейським класом і одним з кроків до створення спільного європейського простору», - підтвердив Борис Жебровський.

Також пожвавила спілкування та захопила увагу школярів розповідь заступника Міністра про Національний Кубок із шкільного футболу Євро-2012, в якому беруть участь близько 12 тисяч шкільних футбольних команд. Гостям цікаво було дізнатися, що фінал Кубку відкриватиме Президент УЄФА Мішель Платіні, а переможців нагороджувати Президент України Віктор Янукович.

На завершення зустрічі Борис Жебровський від щирого серця побажав дітям творчих успіхів, наголосивши, що найстрашніше для творчості – це стандарти та межі. «Мрійте без меж, але вчіться бути щасливими і задоволеними сьогодні, зараз, бо лише зараз – справжнє життя», - сказав заступник Міністра.